BASENY OGRODOWE

BASENY WEWNĘTRZNE

WODA W BASENIE

ATRAKCJE WODNE

 
 

BASENY ASBAS

 

Basen - RivieraPool San RemoSzanowni Państwo! Witam serdecznie na stronach poświęconych basenom kąpielowym , wewnętrznym i zewnętrznym oraz szeroko pojętej technice basenowej. Nie będę tu pisał, że chciałbym Was zainteresować tematyką, gdyż nie unika wątpliwości, że to zainteresowanie przywiodło Was tutaj. Nie będę też powielał po raz kolejny tego co można znaleźć na stronach innych firm. Nie na tym rzecz polega by wyciąć - wkleić tekst konkurencji zmienić w nim 2-3 zdania i mianować się specjalistą. Dla odmiany bardzo skromnie chciałbym przedstawić Państwu ofertę firmy ASBAS na urządzenia techniki basenowej, mające zastosowanie w basenach publicznych oraz basenach prywatnych , zewnętrznych i wewnętrznych.

Proszę o wyrozumiałość. Nie wszystko można zmieścić na stronie internetowej. Gdybym zamieścił w dalszej części całą wiedzę jaką dysponuję, zeskanował wszystkie katalogi, jakie trzeba mi wertować w poszukiwaniu rozwiązań dla naszych klientów, gdybym zamieścił tu wszystkie informacje - stałby się dwie rzeczy straszne:

1.  Państwo porzuciliby tę witrynę uznając ją za nieczytelną, ciężką lekturę, a odchodząc syknęlibyście do siebie w w złości: "Czy ja musze się na wszystkim znać!!??".

2.  Ja stałbym się niepotrzebny w tematyce techniki basenowej - i zająłbym się redagowaniem podobnych encyklopedii w internecie.

Dlatego - szanowni Państwo - z pełnym szacunkiem przepraszam, że nie napiszę encyklopedii. W zamian oferuję wam pomoc w odnalezieniu rozwiązania jakiego szukacie. Przedstawię Państwu zarys ogólny tematyki, która was interesuje. To właśnie moje zadanie - pomóc wam znaleźć to czego szukacie.

 

Życzę Państwu miłej lektury.

Robert Adamietz - właściciel

Strona Główna

ŚWIAT BASENÓW ŚWIAT SAUN ŚWIAT SPA