SAUNY FIŃSKIE

ŁAŹNIE PAROWE

PIECE

AKCESORIA

 
 

SAUNY ASBAS

 
SaunaWitam szanownych Państwa na stronach firmy ASBAS poświęconych saunie - odwiecznej formie kąpieli coraz bardziej popularnej na całym świecie.

     Sauna to nie tylko duszne, gorące pomieszczenie - każdy kto tak uważa przypuszczalnie nigdy w niej nie był, lub nie wiedział jak z niej korzystać. Sauna to filozofia kąpieli, pomieszczenie zamieszkałe przez duszka Loyly, zakątek relaksu, zdrowia, medytacji. Zalety sauny są niepodważalnie uznane i potwierdzone przez naukowa badania. Trzeba tylko przestrzegać kilku prostych reguł korzystania z sauny .

     W ofercie firmy ASBAS znajdziecie Państwo sauny fińskie(tzw. suche) oraz łaźnie rzymskie (tzw. sauny parowe, mokre). Sauny przez nas oferowane to zawsze indywidualnie projektowane kabiny produkowane przez czołowego producenta na rynku polskim - Centrum Sauny Długa  lista referencyjna saun Centrum Sauny jest niepowtarzalnym dowodem świadczącym o jakości oferowanych kabin.

     Oprócz kompletnych, gotowych kabin w naszej ofercie znajdą Państwo materiały do samodzielnego montażu saun, akcesoria do saun, również  piece do saun firmy HARVIA®.

Strona Główna

ŚWIAT BASENÓW ŚWIAT SAUN ŚWIAT SPA