SAUNY FIŃSKIE

ŁAŹNIE PAROWE

PIECE

AKCESORIA

 
 

SAUNY FIŃSKIE ASBAS

 

    Wersja STANDARD

Wersja LUX

Wersja EKSKLUZYWNA

Sauny oferowane przez nas wykonane są wg. najnowszych technologii z zachowaniem tradycyjnych zasad. Ściany saun wyłożone są oryginalnym świerkiem skandynawskim o różnych profilach desek boazeryjnych. konstrukcja szkieletowa z drewna sosnowego odpowiednio suszonego i konserwowanego daje gwarancję na długi okres eksploatacji, bez ryzyka wystąpienia niespodzianek. Klejenie i dodatkowe skręcanie konstrukcji daje pewny efekt w postaci stabilności i niezmienności wymiarów.

Cyrkulacja powietrza w połączeniu z odpowiednio dobranym piecem jest następna istotna cechą mająca ogromny wpływ na dystrybucje ciepła w saunie, a co za tym idzie - wpływ na kąpiących się.

Materiał użyty do budowy oryginalnych saun fińskich to zawsze oryginalny świerk lub sosna skandynawska. Dostępne również na życzenie w jako deski bezsęczne.

Ławy w saunie fińskiej

Ławy wykonane w kabinach saun są wyprofilowane zgodnie z zasadami ergonomii, tak by mogli Państwo wygodnie i długo korzystać z kąpieli.. Konstrukcja ław pozwala na cyrkulację powietrza między listwami, pozwalając powietrzu obmywać całe nasze ciało.

Piece zastosowane w saunach pochodzą od potentata na tym rynku w europie. Piece HARVIA Oy posiadają wiele atestów krajów europejskich i nie tylko. Piece te są niezawodne i bezpieczne w eksploatacji. Ich zewnętrzna obudowa jest izolowana tak by zapobiegać przypadkowemu poparzeniu.

Raszki podłogowe wykonane z bezsęcznej sosny. odpowiednio konserwowane wytrzymują niebagatelnie długi okres eksploatacji pozwalając się bezproblemowo wyjmować w celu czyszczenia ich samych jak i posadzki.

Zabudowy ław które zastosowano w klasie Lux stwarzają miły nastrój dzięki dodatkowym punktom świetlnym umieszczonym za nimi. Światło sączące się zza nich daje bardzo miły efekt tak wewnątrz sauny, jak na zewnątrz.

Piec i oświetlenie sauny fińskiej
Drzwi szklane hartowane w saunie fińskiej

Zastosowanie drzwi w postaci tafli szklanej na oryginalnych fińskich okuciach daje poczucie bezpieczeństwa, przestrzenności kabiny. Umożliwia to kąpiel osobom ze skłonnościami klaustrofobicznymi.

Wyposażenie dodatkowe saun w cały asortyment profesjonalnie przygotowanych akcesoriów, powoduje iż kąpiele stają się niezapomnianym przeżyciem.

Stosowany system zabudowy pomieszczeń na wymiar pozwala w pełni zadowolić nawet najwybredniejszego klienta, który zażyczy sobie umieszczenie sauny nawet w najmniej oczekiwanym miejscu. Jeśli warunki na to pozwolą wykonamy każdą saunę, jeśli nie - uprzedzimy o niedogodnościach jakie z nieodpowiedniej lokalizacji wynikną.

 

Strona Główna

ŚWIAT BASENÓW ŚWIAT SAUN ŚWIAT SPA