Formularz ofertowy ASBAS - pomożemy Państwu znaleźć to - czego szukacie.

     Formularz ten został tak stworzony, aby ułatwić Państwu skonstruowanie pełnowartościowego zapytania, według którego będziemy w stanie stworzyć ofertę na miarę Państwa potrzeb. Napisy w polach znaczników są łączami do odpowiednich definicji, tak by szybko i bez zbędnych poszukiwań odnaleźć odpowiedź na nurtujące zapytania. W podobnej kolejności przeprowadzane są rozmowy w trakcie spotkań z naszymi klientami dlatego informacje jakie podacie nam państwo w poniższym formularzu będą podstawą do właściwej i adekwatnej oferty.

Pola oznaczone gwiazdką * są wymagane:
Dane Inwestora:

(Oferty są imienne oraz pisane indywidualnie pod kątem zapytania. Dane podane poniżej potrzebne są do zaadresowania oferty, ewentualnych konsultacji telefonicznych oraz obliczenia kosztów robocizny. Dane te pozostają w firmie ASBAS  i nie są przekazywane żadnym osobom trzecim !!!)

Imię i Nazwisko:*
Adres e-mail:*
Lokalizacja:*
Telefon:*
Zapytanie właściwe:
Wymiary niecki:

     Przyjęło się, że niecki basenów o funkcjach typowo użytkowych maja wymiary długości do szerokości w stosunku jak 1:2. Wymiar basenu nie podlega jednak żadnym narzutom. Dlatego możliwe są wszystkie kształty i rozmiary. Warto jednak planując basen przewidzieć nasze potrzeby, tak by basen nie był ani za mały ani za duży. Wymiar basenu prywatnego można określić jako 6x3(S), 8x4(L), 10x5(XL) oraz 12:x6(XXL). Swobodnie pływać można już w basenie (L) - 8,0 x 4,0m.

     Głębokość basenu oscylować powinna na poziomie 1,2-1,5m. Jeśli chcemy by nasz basen był miejscem wypoczynku osób niższych i wysokich zapewnijmy im "grunt pod stopami" i pozwólmy się im zanurzyć. Opcjonalnym rozwiązaniem jest basen o stałej głębokości 1,5m. Uwaga! Dla bezpiecznych skoków z krawędzi basenu wymagana jest głębokość > 2,5 m. więc tworzenie "głębi" około 2m. nie jest dobrym rozwiązaniem. Zwiększy ilość wody którą trzeba ogrzać i uzdatnić - a nie wpłynie znacząco na funkcjonalność naszego basenu.

Długość [m] *   Szerokość [m]   *   Głębokość min/max [m]  *
Przeznaczenie:
Prywatny    Publiczny
Usytuowanie:
Wewnętrzny    Zewnętrzny
System poboru wody do stacji uzdatniania:
Skimmer  Rynna
Technologia wykonania niecki:
Tradycyjna   RivieraPool   SkyPool   Płaszcz Stalowy
Materiał wykończeniowy ścian niecki:
Folia     Ceramika     Mozaika
Sposób zejścia do wody:
Schody     Drabinka
Urządzenia i wyposażenie dodatkowe:
Oswietlenie 12V (300W/szt)
Przekrycie Isola termiczne
Przekrycie Solaryczne
Grzalka elektryczna (3-18kW)
Wymiennik CO
Automatyka dozujaca
EasiFlo
Stal nierdzewna
 Atrakcje wodne

Zadaszenie przesuwne:
Atlanta        Classic       Wariant        Duo        Delta        Opera        Royal
 Własne zapytania i komentarze: