WANNY Universum & ComfortClub SPA

Wanny Universum Spa - Wanny Prywatne Wanny Universum Spa - Columba Wanny Universum Spa - Persea Wanny Universum Spa - Lyra Wanny Universum Spa - Orion Wanny Universum Spa - Draco Wanny Universum Spa - Taurus Wanny ComfortClub Spa - Wanny Publiczne Wanny ComfortClub Spa - Master Wanny ComfortClub Spa - Rondo
Columba Persea Lyra Orion Draco Taurus Master Rondo
     Linia produktów Universum Spa to delikatne linie, wyszukane kształty i absolutne podporządkowanie się ergonomii. Ergonomiczny kształt siedzeń UNIVERSUM SPA gwarantuje właściwe ułożenie ciała. Nachylenie siedzeń jak również ogólny kształt są tak dopasowane aby ciało nie zsuwało się z danego miejsca wskutek działania prądów wody. Szczególny nacisk położono na maksymalne wykorzystanie i oddziaływanie efektu masaży wodnych. Szeroki wybór pozycji w każdej SPA jest jednym z podstawowych wyróżników stopnia zaawansowania technologicznego i przydatności jej wykorzystania do celów hydroterapii. Większość pozycji w każdym modelu UNIVERSUM SPA umożliwia pełne zanurzenie ciała, co jest bardzo ważne szczególnie w zimie, gdy wanna zamontowana jest na zewnątrz. Kształt części dennej został również zaprojektowany tak, aby nawet przy pełnej obsadzie każdy z użytkowników miał dużo miejsca na nogi.

Systemy hydromasażu w wannach Spa Universum

Systemy hydromasażu w wannach Spa Universum

     Każda UNIVERSUM SPA wyposażona jest w oddzielny system masaży wodnych i powietrznych. Podczas gdy wodny masaż oddziałuje na głębsze tkanki organizmu — mięśnie, stawy - to powietrze, oddziałuje raczej na tkankę skórną i zawarte w niej receptory. Dysze powietrzne mają po dziewięć otworów, przez które wydostają się kojące bąbelki powietrza. Dysze wodne posiadają różną liczbę wylotów o różnych średnicach, w zależności od funkcji jaką spełniają- bezpośrednie, pulsacyjne, rotacyjne. UNIVERSUM SPA wyposażone są w 15 typów dysz o solidnej konstrukcji umożliwiającej długotrwałą i precyzyjną eksploatację.
     Indywidualne ustawienie zaworu kontrolnego systemu TurboBoost umożliwia ciągłą regulację ilości powietrza mieszanego z wodą przepływającą przez dysze wodne. W ten sposób każdy może ustawić swoją własną kombinację składu mieszanki woda-powietrze.

Systemy hydromasażu w wannach Spa Universum

Systemy hydromasażu w wannach Spa Universum

     UMVERSUM SPA oferują pełny zakres masaży ze specyficznymi kombinacjami terapeutycznych dysz przeznaczonych do różnych części ciała. Od najprostszych pojedynczych masaży do bardzo wyrafinowanych obejmujących całe ciało, np.:

FanComplex Masaż typu fan przeznaczony jest przede wszystkim dla najważniejszych grup mięśniowych pleców, realizowany przy pomocy okrężnych ruchów strumienia wody.

ShiatsuComplex Masaż punktowy, kombinacja 14 dysz ukierunkowanych na punkty wzdłuż kręgosłupa; podstawą tego masażu jest symetryczny nacisk strumienia wody. Działanie shiatsu ukierunkowane jest na wyrówna- nie i przywrócenie równowagi między prawą i lewą stroną ciała.

LegComplex Kombinacja kojącego, bezpośredniego działania dysz wodnych i powietrznych. Masaż rozpoczyna się: w okolicach pośladków i przechodzi następnie na uda, łydki aż do stóp.

FeetComplex To masaż, który poprzez stymulacje receptorów stóp daje efekt relaksu dla całego ciała.

Strona Główna