Firma ASBAS powstała w wyniku nawiązania współpracy pomiędzy doświadczonymi specjalistami z dziedzin budownictwa oraz instalatorstwa wodnego. Naszą wiedzę teoretyczno-praktyczną zdobywaliśmy w ciągu ostatnich lat na rynku polskim i zagranicznym (Niemcy, Szwecja). Celem naszej działalności jest kompleksowa realizacja powierzonych zleceń. Zwracamy uwagę na elastyczność i dopasowanie ofert tak by optymalnie sprostać potrzebom naszych klientów. Staramy się twórczo i innowacyjnie podchodzić do wykonywanych obiektów wychodząc naprzeciw wizjom klienta oraz goniąc nowoczesne trendy. Jako wykonawca, usługodawca czy handlowiec dbamy sumiennie o zdrowe relacje z naszymi klientami. W myśl zasady „Klient, nasz Pan” jako cel najważniejszy uznaliśmy uśmiech zadowolenia na Państwa twarzy.

    Oferta firmy ASBAS obejmuje budowę obiektów basenowych począwszy od projektu, poprzez doradztwo techniczne, dostawę materiałów, oraz kompleksowe wykonanie inwestycji. Podczas planowania inwestycji jesteśmy otwarci na Państwa sugestie i pomysły, jednocześnie z naszej strony proponujemy niespotykane dotąd rozwiązania techniczne mające na celu:

- Powstawanie oryginalnych i niepowtarzalnych obiektów basenowych,
- Realizację indywidualnych rozwiązań architektonicznych,
- Zminimalizowanie zapotrzebowania na energię cieplną (wykorzystanie naturalnych źródeł energii),
- Ograniczenie ingerencji w obsługę urządzeń (zastosowanie automatyki sterującej),
- Wydłużenie sezonu kąpielowego na basenach zewnętrznych (budowa zadaszeń przesuwnych).
- Uatrakcyjnienie wypoczynku w wodzie oraz w jej najbliższym otoczeniu (instalacja urządzeń napowietrzających, masujących, natryskowych itp.).
- Zachowanie odpowiednich norm i wytycznych zapewniających bezpieczeństwo dla konstrukcji niecki oraz hal basenów wewnętrznych. (Urządzenia osuszające i klimatyzacyjne)
- Szeroko pojęte wykonywanie kompleksów wypoczynkowych (basen, sauna, hydromasaż)

    Oferowana przez nas usługa wykonywana jest z szczególnym naciskiem na estetykę tak by obiekt mógł być powodem do dumy. Wszystkie materiały przez nas oferowane pochodzą od renomowanych producentów i objęte są ich gwarancją.

 

Strona Główna